Wellness centrum

Nechte se hýčkat ve wellness centru Penzionu Alfa, v oáze klidu a regenerace. V průběhu celého roku je Vám k dispozici masážní vodní lehátko Hydrojet a masážní křeslo Shiatsu. Nebo můžete vyzkoušet oblíbenou proceduru pro regeneraci těla i mysli - perličkovou různorodou přísadovou koupel s chromoterapií (léčbou barevným světlem). Poskytujeme i různé druhy masáží, zábalů, kosmetické služby s anticellulitickým programem, baňkování a další wellness procedury. Dále Vám rádi zabezpečíme i pivní lázně ve 150 metrů vzdáleném salonu. Veškeré wellness procedury Vám zcela určitě zpříjemní pobyt u nás v Poděbradech. 

Masážní vodní lehátko Hydrojet

Hydrojet je přístroj, který nachází své uplatnění v mnoha relaxačních i lázeňských wellness centrech. Masážní lehátko snižuje svalové napětí, zvyšuje celkové prokrvení, snižuje hladinu toxických látek ve svalech, pozitivně působí na oběhový systém a mnoho dalšího!

Masážní varianty: souběžná, zrcadlově stejná, kruhová, jemná, klasická, trysková, příčná, středová

Masážní křeslo Shiatsu

Shiatsu je prastará japonská léčebná metoda a v překladu znamená "tlak prsty". Tato technika uvolňuje celé tělo, pomáhá uzdravovat a navozuje stav tělesné a duševní pohody. Masážní křeslo Shiatsu nabízí hlubokou relaxaci, snížení stresu a únavy, lepší oběh krve a lymfatických tekutin a mnoho dalšího.

Perličková přísadová koupel

Perličková koupel s chromoterapií (prolínáním barevných světel) je výbornou regenerační procedurou, která přináší příjemný zážitek, uvolnění svalového napětí, odbourání stresu, regeneraci pokožky, i zlepšení krevního oběhu a podporu metabolismu. Do koupele si můžete vybrat z řady přísad, tu která Vám příjemně voní, pro ještě intenzivnější zážitek z relaxace. Nejprve Vás čeká samotná koupel, o délce 15 minut, následuje aplikace konopného krému a 10 minut relaxace na lehátku pod hvězdným nebem s příjemnou relaxační hudbou a malým tematickým občerstvením.

Přísady do koupele: čokoláda, hadí jed, solné přísady - skořice, mandarinka, bylinky, mořská sůl, čajová růže, konopná přísada či pivní přísada s pěnou, rašelinová, ovocný mix

Více informací o jednotlivých typech koupelí naleznete zde.

Masáže

Klienti si mohou dopřát přímo ve wellness centru penzionu Alfa také klasické masáže, ať už obličeje a dekoltu nebo zad či celého těla, případně masáže lávovými kameny či čokoládovou masáž. Účinky této léčebné metody jsou odstranění bolesti, podpora lymfatického systému, úleva od svalového napětí a mnoho dalšího.

Novinka: Od října si můžete s partnerem dopřát ve wellness Penzionu Alfa také párové masáže. Vyberte si z nabídky našich masáží a užijte si společný relax ve dvou.

Vyberte si z nabídky masáží zde.

Pivní koupel a další procedury

Rádi našim klientům rezervujeme v partnerském salonu (150 metrů od penzionu, rovněž přímo na lázeňské kolonádě) různé druhy koupelí i další wellness procedury, kosmetiku a masáže.

Pobytové balíčky Wellness balíčky

Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací o cookies..