Wellness centrum

Nechte se hýčkat ve wellness centru Penzionu Alfa, v oáze klidu a regenerace. V průběhu celého roku je Vám k dispozici masážní vodní lehátko Hydrojet a masážní křeslo Shiatsu. Nebo můžete vyzkoušet oblíbenou proceduru pro regeneraci těla i mysli - perličkovou různorodou přísadovou koupel s chromoterapií (léčbou barevným světlem). Poskytujeme i různé druhy masáží, zábalů a kosmetické služby. Veškeré wellness procedury Vám zcela určitě zpříjemní pobyt u nás v Poděbradech. 

Masážní vodní lehátko Hydrojet

Hydrojet je mechanické masážní lůžko v podoběvodního lůžka se systémem řízených vodních trysek. Na jeho povrchu se nachází gumová membrána, takže při masáži nedochází k přímému kontaktu těla s vodou. Hydrojet kombinuje jemnou sílu vody s usklidňujícím teplem.

Hydrojet je přístroj, který nachází své uplatnění v mnoha relaxačních i lázeňských wellness centrech. Masážní lehátko snižuje svalové napětí, zvyšuje celkové prokrvení, snižuje hladinu toxických látek ve svalech, pozitivně působí na oběhový systém a mnoho dalšího!

Masážní křeslo Shiatsu

Shiatsu je prastará japonská léčebná metoda a v překladu znamená "tlak prsty". Tato technika uvolňuje celé tělo, pomáhá uzdravovat a navozuje stav tělesné a duševní pohody. Masážní křeslo Shiatsu nabízí hlubokou relaxaci, snížení stresu a únavy, lepší oběh krve a lymfatických tekutin a mnoho dalšího.

Perličková přísadová koupel

Perličková koupel s chromoterapií (prolínáním barevných světel) je výbornou regenerační procedurou, která přináší příjemný zážitek, uvolnění svalového napětí, odbourání stresu, regeneraci pokožky, i zlepšení krevního oběhu a podporu metabolismu.

Masáže

Klienti si mohou dopřát přímo ve wellness centru penzionu Alfa také klasické masáže, ať už obličeje a dekoltu nebo zad či celého těla, případně masáže lávovými kameny či medovou detoxikační masáž. Účinky této léčebné metody jsou odstranění bolesti, podpora lymfatického systému, úleva od svalového napětí a mnoho dalšího.

Na objednávku si můžete s partnerem dopřát ve wellness Penzionu Alfa také párové masáže. Vyberte si z nabídky našich masáží a užijte si společný relax ve dvou. V případě zájmu o párovou masáž pro 2 osoby nás neváhejte kontaktovat.


Pobytové balíčky

Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací o cookies..