Novinky

Nové pobytové balíčky

Vážení přátelé, nahlédněte na sekce "Pobytové balíčky" a jistě si z naší nové nabídky vyberete, ten správný pobyt právě pro Vás :)

6.3.2018

Zobrazit celý článek

Po přestávce opět v provozu na 100 %

Vážení přátelé, po menší pauze jsme Vám opět plně k dispozici a budeme rádi, když si přijedete odpočinout právě k nám, do Penzionu Alfa v Poděbradech. Těšíme se na Vaši návštěvu :)

Rezervace pobytů.

29.1.2018

Zobrazit celý článek

Vánoční přání

Přátelé, děkujeme Vám za Vaši přízeň a přejeme vánoční pohodu s Vašimi blízkými :)

21.12.2017

Zobrazit celý článek

Poděbradští tamburaši

Již tento týden 13. prosince 2017 proběhne koncert v kavárně Viola od 16:00. K poslechu Poděbradští tamburaši zahrají originálí chorvatské písně a upravené české lidové melodie.

11.12.2017

Zobrazit celý článek

Předvánoční sleva

Vážení přátelé, penzion Alfa naděluje 10% slevu na ubytování. Přijeďte si odpočinout od předvánočního shonu a věřte, že i toto obodobí je v Poděbradech kouzelné :)

5.12.2017

Zobrazit celý článek

Vánoce jsou za dveřmi

Už máte nakoupeny všechny vánoční dárky? Pokud ne a lámete si hlavu, co vybrat svým blízkým, máme pro Vás tip. Dopřejte rodičům, kamarádce či sourozencům pár chvil pro sebe a vyberte jeden z relaxačních pobytových balíčků, který zajisté potěší každého.

27.11.2017

Zobrazit celý článek

Nejoblíbenější balíček roku 2017

Víte, který balíček si naši klienti oblíbili nejvíce? Je to (Pod)Zimní hýčkání v Poděbradech! A právě proto jsme se rozhodli, že pro Vás, kteří se k nám chystáte, prodloužíme plastnost tohoto balíčku do března 2018, abyste si mohli odpočinout a využít zvýhodněné ceny tohoto balíčku.

2.11.2017

Zobrazit celý článek

Kam vyrazit za sychravého počasí?

Přemýšlíte, co podniknout za sychravého podzimního počasí? Dopřejte si wellness pobyt v našem penzionu v Poděbradech a navštivte exkurzi sklárny Crystal Bohemia a podívejte se, jak vznikají výrobky z českého křišťálu. Možná zde najdete i nějaký ten dáreček k Vánocům.

19.10.2017

Zobrazit celý článek

NOVÝ Romantický wellness v srdci Poděbrad

Vyrazte do Poděbrad a užijte si podzimní pobyt v duchu romantiky na penzionu Alfa. Při příjezdu pro Vás bude připraven sekt a můžete se těšit nejen na společnou masáž.

9.10.2017

Zobrazit celý článek

Parkování!

Parkování se nachází u zadního vchodu penzionu. Na parkoviště se nedostanete přímo z kolonády, kde je pěší zóna, ale z hlavní silnice (Fügnerova), ze které odbočíte na vedlejší silnici (Schnirchova).Na konci ulice odbočíte doleva (ulice Hakenova) a přibližně ve 2/3 ulice na pravé straně uvidíte zelená vrata - to je vjezd do areálu.Zde se nacházejí parkovací místa penzionu. Kontaktujte prosím recepci, aby Vám otevřela zadní vchod, nebo zazvoňte u hlavního vchodu penzionu Alfa z kolonády.

5.10.2017

Zobrazit celý článek

Exkurze v poděbradské sklárně

Váháte, kam zamířit při nepříznivém počasí? Navštivte sklárnu Crystal Bohemia v Poděbradech, kde můžete vidět ruční výrobu skla i tradičního českého broušeného křišťálu. 

28.9.2017

Zobrazit celý článek

Lázeňské město Poděbrady

Poděbrady jsou lázeňské město ve Středočeském kraji v okrese Nymburk. Město se nachází v úrodné polabské nížině na řece Labi, necelých 50 km východně od Prahy u dálnice D11. Leží v nadmořské výšce 184–190 m n. m. Žije zde přes 14 tisíc obyvatel.

28.8.2017

Zobrazit celý článek

Poděbradský ostrov

Po více než 40 letech zpřístupnily Poděbrady ostrov na Labi mezi zdymadlem a vodní elektrárnou, který se nachází pod zámkem v centru města. Ostrov dříve býval místem promenád a cílem procházek lázeňských hostů.

26.7.2017

Zobrazit celý článek

Jezero Poděbrady

Koupaliště Jezero Poděbrady je přírodní areál u vytěženého pískového povrchového dolu. Areál se nachází skoro v centru a patří k němu parkoviště pro cca 150 vozů. V areálu se nachází přírodní nudistická pláž, sociální zařízení, sprchy, 5 barů s občersvením a pitím.

14.7.2017

Zobrazit celý článek

Staňte se fanoušky našeho nového profilu na Facebooku

Penzion Alfa Poděbrady má nový profil na Facebooku! Staňte se našimi fanoušky a sledujte akční nabídky a novinky penzionu. 

13.7.2017

Zobrazit celý článek

Široká nabídka wellness procedur nejen pro ubytované!

Prohlédněte si naši nabídku wellness balíčků, masáží, kosmetiky a mnoho dalšího!

10.5.2017

Zobrazit celý článek

Výhodné pobytové balíčky v Alfě!

Vyberte si z nabídky nových pobytových balíčků a dopřejte si zasloužený relax! V penzionu Alfa si užijete pobyt podle svých představ za super cenu!

2.5.2017

Zobrazit celý článek

Ubytování přímo na lázeňské kolonádě v Poděbradech!

Hledáte kvalitní, přesto levné ubytování přímo v centru Poděbrad? Jste na správném místě!

11.2.2017

Zobrazit celý článek

Nově podáváme snídaně přímo na pokoj!

Objednejte si vydatnou kontinentální snídani do pokoje za příplatek 90 Kč za osobu. 

26.1.2017

Zobrazit celý článek

Novinka - noční hvězdná obloha

Vybrané pokoje mají nyní noční hvězdné nebe. Zhasnete a objeví se Vám na stropě Vašeho pokoje realistická noční obloha,hvězdy, souhvězdí a v rodinném pokoji i planetky.

9.11.2016

Zobrazit celý článek

Zmodernizovaný Penzion Alfa v Poděbradech

Zmodernizovaný penzion s bezdotykovým vstupem na kartu přímo na kolonádě - Penzion Alfa Poděbrady!

12.9.2016

Zobrazit celý článek